www.Farex-Ergos.pl
Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050

Kasa fiskalna i-Ergos 3050 to model wyposażony w moduł elektronicznej kopii paragonów, obszerny wyświetlacz operatora oraz prosty w obsłudze mechanizm drukujący. Dzięki temu urządzenie zapewnia zarówno komfort pracy, jak i niezawodne prowadzenie sprzedaży. Oprócz tego, Farex i-Ergos 3050 posiada ergonomiczną klawiaturę z 20 przyciskami funkcyjnymi oraz pozwala na jednoznaczne zidentyfikowanie asortymentu - nawet 5 000 precyzyjnie zaprogramowanych pozycji towarowych. Potrzebna Ci praktyczna kasa rejestrująca, która zaoferuje współpracę z komputerem, skanerem kodów kreskowych, szufladą kasową oraz wagą elektroniczną? Wybierz i-Ergos 3050!

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 - Zapis kopii paragonów w formie cyfrowej

Zapis kopii paragonów w formie cyfrowej

Istotnym ogniwem kasy rejestrującej marki Farex jest moduł elektronicznej kopii paragonów. Rozwiązanie to zarówno podnosi bezpieczeństwo przechowywanej dokumentacji, jak i zmniejsza koszty związane z zakupem materiałów eksploatacyjnych. Kopie zapisane na karcie pamięci można w dowolnej chwili umieścić na dysku twardym komputera lub innym nośniku informacji, np. płycie DVD. Co więcej, i-Ergos 3050 jednorazowo używa tylko 1 rolki - do wystawiania paragonów dla klientów. Sięgnij po zaawansowaną technologię, która uwolni Cię od gromadzenia wielu papierowych dokumentów!

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 - 20 klawiszy funkcyjnych i opcja sprzedaży grupowej

20 klawiszy funkcyjnych i opcja sprzedaży grupowej

i-Ergos 3050 to wielofunkcyjna i praktyczna w obsłudze kasa rejestrująca. Urządzenie posiada klawiaturę typu Cherry, która została oparta na mechanizmach sprężynowych - dzięki temu świetnie znosi trudy intensywnego użytkowania. Poza tym, model i-Ergos 3050 umożliwia zaprogramowanie 20 przycisków funkcyjnych oraz korzystanie z opcji grupowej sprzedaży wybranych elementów oferty (w zestawach).

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 - Logo biznesu na każdym paragonie fiskalnym

Logo biznesu na każdym paragonie fiskalnym

Obecny w Farex i-Ergos 3050 mechanizm termiczny świetnie radzi sobie w czasie wystawiania paragonów fiskalnych oraz innych dokumentów, m.in. raportów dobowych i miesięcznych. Urządzenie zapewnia również dziecinnie łatwą wymianę papieru termicznego (system „wrzuć i pracuj”) oraz ustawienie logo, które zapadnie w pamięć klientom. Poza tym, dzięki obsłudze dużej czcionki, Farex i-Ergos 3050 gwarantuje czytelność wszystkich wydruków.

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 - Duży ekran, który wyświetla do 6 linii

Duży ekran, który wyświetla do 6 linii

Korzystając z Farex i-Ergos 3050 nie musisz się martwić o dostęp do przejrzystych komunikatów dotyczących przebiegu obsługi. Urządzenie marki Farex wyposażono bowiem w 2 ekrany. W przypadku wyświetlacza operatora, kasa może emitować nawet 6 wierszy tekstu równocześnie. Oprócz tego, ekran kasjera jest podświetlany, dzięki czemu pojawiające się komunikaty są wyraźne w ciemniejszych miejscach pracy.

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 - Obsługa do 5 000 elementów oferty

Obsługa do 5 000 elementów oferty

Potrzebna Ci kasa, która pozwoli na precyzyjne zidentyfikowanie całego asortymentu? Już teraz postaw na model i-Ergos 3050! Za pomocą tego urządzenia zaprogramujesz nawet do 5 000 pozycji towarowych. Ponadto, oprócz standardowych nazw, każdy element oferty może posiadać dodatkowe objaśnienie. Klienci Twojej firmy docenią fakt, że wydawane paragony zawierają szczegółowe informacje dotyczące nabytych towarów bądź usług.

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 - Współpracuje z komputerem, skanerem, wagą i szufladą

Współpracuje z komputerem, skanerem, wagą i szufladą

Farex i-Ergos 3050 idealnie współpracuje z urządzeniami peryferyjnymi. Za sprawą zastosowanych standardów komunikacji, do tej kasy rejestrującej można podłączyć np. komputer lub terminal komputerowy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową czy też wagę elektroniczną. Model i-Ergos 3050 stanie się ważnym elementem rozwiązania systemowego, które funkcjonuje w Twoim przedsiębiorstwie.

Kasa fiskalna Farex i-Ergos 3050 - Skuteczne nadzorowanie pracy kasjerów

Skuteczne nadzorowanie pracy kasjerów

Zależy Ci na tym, żeby kompleksowo kontrolować działania podejmowane przez pracowników? i-Ergos 3050 został stworzony też z myślą o takich potrzebach! Urządzenie oferuje zarządzanie kilkoma profilami użytkowników, wraz z funkcją ograniczenia lub rozszerzenia dostępu do wybranych uprawnień kasjerskich. Zainwestuj w kasę rejestrującą i-Ergos 3050 - przyjazne w obsłudze i uniwersalne rozwiązanie technologiczne.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Farex Ergos!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Jota E

Kasa fiskalna
Elzab Jota E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij